Türkiye’nin cennet köşesi Ayvalık Cunda Adasın’da hem tatil hem düğün , unutulmaz bir gün olarak anılarınızda baş köşeye oturacak. Büyükşehirlerin sıkıcı trafiğinde koşuşturup, dört duvar içinde yapacağınız düğün fikri artık mazide kaldı.

Ayvalık’ın mükemmel doğasında ,  yeşillikler içinde bir kır düğünü hayal edin ya da bir otelin havuz başında örneğin Cunda Despot Evi gibi eşsiz güzelliğe sahip olan bir otelde misafirlerinizin hiç mi hiç sıkılmadan geçireceği güzel bir Ayvalık Cunda Adası düğünü hayal edin.

Bizce en güzel tarafı da aslında Ayvalık’ta düğün , tatil boyunca devam edecek olması.

Düğününüzü butik bir organizasyonla samimi bir ortamda gerçekleştirmek isterseniz enfes deniz manzaralı Cunda Despot Evi’nin terasında keyifli bir düğün için Cunda Despot Evinin yemyeşil bahçesinde ve havuz başında unutulmaz bir davet verebilirsiniz..

Aywed organizasyon olarak,düğün konseptimizi mekana göre belirledik.Tarihi bir öneme sahip olan Cunda Despot Evinin doğal güzelliğini bozmadan gösterişli aksesuarlarla değil,çiçeklerin zarafeti ile etrafı süsledik.Rengarenk Starliçe , Lilyum , Cipso , Okaliptüs  çiçekleri ile mekan çok iyi bir kontrast yakaladı. Özetlemek gerekirse iki kelime ile şık ve sade bir düğün konsepti oldu..

Ayvalık Fotoğrafçısı / Mustafa Kasırga ekibi olarak,çiftimizi süreç boyunca yalnız bırakmamaya gayret gösterdik.Çiftimizin çekimlerini yaparken sürecin nasıl geçtiğini anlamadık. Çiftimizin enerjisi ile bizlerin enerjisi bir uyum sağladı, bu da çekilen görüntülere yansıdı ve harika bir Ayvalık Cunda Adası Düğün Hikayesi oldu. Çiftimize bir de buradan bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz..

Şimdi sizleri Elvan & Nihat çiftinin Cunda Despot Evindeki harika görüntüleri ile baş başa bırakıyoruz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir