Ayvalık’ta Nişan Organizasyonu mu planlıyorsunuz?

Ezgi ve Berkay’ın evlerinde gerçekleştirdiği nişan organizasyonuna gelin birlikte bakalım.

 Nişan ve sözü bir arada yapmak son dönemde çok popüler hale geldi. Peki evde nişan ve söz organizasyonu nasıl yapılır? Nasıl bir konsept uygundur?

 

Karşılama Panosu Kullanın,

Evinizde nişan ve söz organizasyonu yaparken düğün salonlarında kullanılan fikirlerin daha sade ve minimal hallerini kullanabilirsiniz. Evinizin bahçesi ya da geniş bir terası varsa hayalinizdeki konsepti planlamak hiç de zor olmayacaktır.

Hoş bir giriş görseli olacak olan karşılama panosu nişanların en olmazsa olmazı haline geldi. Farklı boyut, desen, renk ve yazı tipi ile hazırlanabilen panolarımız günün anlam ve önemini arttırıyor.

 

Arka planı odak noktası haline getir,

Nişanların en önemli diğer detayı ise nişan tagı.

Söz anının, pasta kesiminin arkasında oluşacak bu göz alıcı dekoratif eleman ile nişan fotoğrafları için güçlü bir arka plan yaratılmış olacağını da hatırlatmak isteriz.

Artık sadece nişan taglarının süslenmesi değil tüm alanın süslenmesi, canlı ve renkli çiçeklerle benzersizleştirilmesi, evde organizasyon düşünenlerin vazgeçilmezi oldu.

 

Nişanınızda fark yaratacak dekoratif detaylar,

Eğer doğal ve samimi malzemeler ile oluşturulan,  dekorasyon düzenlemelerinin zevkine daha çok uyduğunu düşünüyorsan, nişan konseptinde yeşil yapraklardan, okaliptuslardan, beyaz ağırlıklı çiçeklerden yararlanabilirsin.

Kapalı mekanlar için de uygun olabilecek bu dekorasyon önerisini gerçekleştirirken evdeymiş hissi veren detaylar, sıcak kumaşlar, bolca mum ve gemici fenerlerimizden kullanmanı tavsiye ederiz.

 

Sandalye ve masa düzeni,

Nişan masası denildiğinde aklımıza ilk olarak gösterişli bir masa düzeni gelir. Ancak gelin ve damadın oturacağı sandalyeleri dekorasyonun odak noktası olarak konumlandırmak da oldukça ilgi çekici bir yaklaşım olabilir. Bohem ve doğal tarzları harika bir şekilde destekleyen ve son dönemde oldukça popüler olan ahşap sandalyeler, hem çiftin rahat etmesi hem de etkileyici bir görüntü yaratmak için mükemmel bir tercih olabilir.

Aynı zamanda yakınların ve arkadaşların için hazırlayacağın sıcak, samimi uzunca bir masa, hem rustik bir ambiyans hem de romantik bir ortam sağlayarak, günün heyecanını almakta ve akşam sonrası eğlence için büyük bir rol üstlenmektedir. Daha detaylı bilgi için mutlaka bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

 

Kumaşlar,

Nişan dekorasyonunda bir diğer sıklıkla kullanılan dekoratif detaylar ise uçuş uçuş görünümleri ile romantik ve rustik ortamı güçlendiren kumaşlardır. Nişan dekorasyonunda kumaş kullanmanın neredeyse hiçbir sınırı olmadığını söyleyebiliriz, istediğin miktarda ve türde kumaş kullanarak görünümünü güçlendirebilirsin. Kumaş kullanımında yalnızca masa ile sınırlı kalmayıp, arka plan düzenlemelerinde de kumaşlardan faydalanabilirsin.

Günün eğlencesi müzik,

Nişan gününüzde herkesin odağı olmayı başaran bir farklı maddemiz de müzisyen.

Giriş müziği, fon müziği, ilk dans müziği, pasta keserken derken tüm gün müziğe ihtiyaç duyduğumuzu hatırlıyoruz. Size unutulmaz eğlenceler yaşatması için müzik olmazsa olmaz!

Profesyonel bir müzik ekibinin sizlere en özel gününüzde eşlik etmesini isterseniz mutlaka bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.